15 сесія 7 скликання 23.11.2016

23 листопада 2016 року                                                        15 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.       Продобровільне об’єднання територіальних громад.

2.       Прозвіт директора Стрижавського будинку культури про роботу за 2015 рік.

3.       Про звіту директора КП «Турбота» Білоконя М.М. про господарську та фінансову діяльність комунального підприємства за 9 місяців 2016 року.

4.       Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови, підписаних у міжсесійний період.

5.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Стадіонна в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

6.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Коцюбинського в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

7.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Михайлівській в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

8.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Михайлівському в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

9.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво вуличного мультифункціонального майданчика контейнерного типу біля «НВЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» по вулиці 40-річчя Перемоги,3 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

10.   Про надання додаткової відпустки селищному голові Короленко Т.А.

11.   Про преміювання селищного голови Короленко Т.А. до Дня органів місцевого самоврядування.

12.   Про преміювання заступника селищного голови Гусака І.О. до Дня органів місцевого самоврядування.

13.   Про преміювання секретаря селищної ради Медведської В.В. до Дня органів місцевого самоврядування.

14.   Про розгляд подання Стрижавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №234 від 31.10.2016 року.

15.   Про розгляд листа начальника відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації №01-17/1698 від 26.10.2016 року.

16.   Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року «Про селищний бюджет на 2016 рік».

17.   Про план роботи Стрижавської селищної ради 7скликання на 2017рік.

18.   Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку селища у 2016 році та затвердження відповідної Програми на 2017 рік.

19.   Про затвердження Програми «Розвиток місцевого самоврядування в селищі Стрижавка на 2017 рік».

20.   Про затвердження Програми «Виконання власних повноважень, покладених на виконавчий комітет Стрижавської селищної ради на 2017 рік».

21.   Про затвердження Програми «Благоустрій територій Стрижавської селищної ради на 2017 рік».

22.   Про затвердження Програми «Соціальний захист населення в 2017 році».

23.   Про затвердження Програми «Охорона навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2017 рік».

24.   Про затвердження Програми «Молодь за здоровий спосіб життя на 2017 рік».

25.   Про затвердженняПрограми  «Підтримка учасників антитерористичної операції в східних областях України на 2017 рік».

26.   Про затвердження Програми «Проведення культурно-освітніх заходів у селищі в 2017 році».

27.   Про затвердження Програми «Розвиток житлово-комунального господарства на 2017 рік».

28.   Про затвердження Програми «Сприяння створення та підтримки функціонування об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на 2017 рік».

29.   Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці 9-го Травня в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

30.   Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція будівель та споруд. Улаштування блискавкозахисту будівель та споруд на об’єкті: будівля ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Приміська,15 в смт. Стрижавка Вінницького району, Вінницької області».

31.   Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція будівель та споруд. Улаштування блискавкозахисту будівель та споруд на об’єкті: будівля ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Алеї,58 в смт. Стрижавка Вінницького району, Вінницької області».

32.   Про затвердження робочих проектів та виконання робіт з вогнезахисного обробляння дерев`яних поверхонь горищних покриттів на об’єктах: будівля ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Алеї,58в смт Стрижавка; будівля ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Приміська,15в смт Стрижавка.

33.   Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 23 червня 2016 року №42 «Про надання дозволу на придбання автомобіля».

34.   Про надання дозволу на ліквідацію стихійного сміттєзвалища на території Стрижавської селищної ради біля піщаного кар’єру в районі «Кемпінг».

35.   Про залучення спеціалізованих організацій для визначення місця будівництва артезіанської свердловини для водопостачання вулиць І.Піддубного, Заводська, Менделєєва в смт Стрижавка.

36.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стахова Анатолія Івановича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М. Вовчка 17 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

37.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Валько Марії Василівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Алеї, 33 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

38.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзиганського Дмитра Романовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережній, 70 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

39.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данцевич Ніни Петрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Байдукова, 3 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

40.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслієва Валентина Вікторовича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. 40-річчя Перемоги, 9а в межах населеного пункту смт. Стрижавка

41.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури ТОВ фірма «Ластівка» по вул. 40-річчя Перемоги №5б в межах населеного пункту смт Стрижавка.

42.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Кучеруку Петру Дмитровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

43.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Урбанській Ганні Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

44.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Клімановій Галині Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

45.   Про розгляд заяви гр. Крицької Ірини Миколаївни.

46.   Про розгляд заяви гр. Березовського Олександра Вікторовича.

47.   Про розгляд заяви гр. Зареченного Юрія Володимирович.

48.   Про розгляд заяви гр. Зареченного Юрія Володимировича.

49.   Про розгляд заяви гр. Поліщук Тетяни Анатоліївни.

50.   Про розгляд заяв гр. Тисовського Євгена Борисовича.

51.   Про розгляд заяви гр. Мисака Миколи Сергійовича.

52.   Про розгляд заяви гр. Рея Ігоря Івановича.

53.   Про розгляд заяви гр. Святенко Анастасії Максимівни, Святенко Андрія Вікторовича, Святенко Сергія Вікторовича.

54.   Про надання дозволу на знесення деревини.

55.   Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

56.   Про надання дозволу ТОВ «ГРОЛБУД» на передачу на умовах суборенди земельної ділянки по вул. Алеї б/н ЖБК «Затишна фазенда 2».

57. Про створення тимчасової комісії по здійсненню нагляду за об"єктами будівництва

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж