17 сесія 07 скликання 21.12.2016

21 грудня 2016 року                                                             17 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.      Про надання згоди на укладання договорів селищним головою в міжсесійний період на 2017 рік.

2.      Про затвердження структури і штатного розпису виконавчого апарату Стрижавської селищної ради на 2017 рік.

3.       Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату селищної ради та виконавчого комітету у 2017 році.

4.      Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату селищної ради  та виконавчого комітету і робітників, зайнятих їх обслуговуванням на 2017 рік.

5.      Про умови оплати праці селищного голови в 2017 році.

6.      Про умови оплати праці заступника селищного голови в 2017 році.

7.      Про умови оплати праці секретаря селищної ради в 2017 році.

8.      Про затвердження лімітів виділення бензину для службового автомобіля на 2017 рік.

9.  Про затвердження штатного розпису правників Стрижавської місцевої пожежної команди на 2017 рік.

10.  Про встановлення начальнику Стрижавської місцевої пожежної команди надбавки на 2017 рік.

11.  Про затвердження Положення про преміювання працівників Стрижавської місцевої пожежної команди на 2017 рік.

12.  Про встановлення вартості харчування дітей та батьківської плати в дошкільному навчальному закладі ясла-садок «Казка» смт Стрижавка на 2017 рік.

13.  Про затвердження  штатного розпису ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2017 рік.

14.  Про встановлення завідуючій ДНЗ ясла-садок Казка» надбавки на 2017 рік.

15.  Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2017 рік.

16.  Про затвердження Положення про преміювання працівників з числа обслуговуючого персоналу ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2017 рік.

17.  Про затвердження Положення про порядок надання щорічної грошової  винагороди педагогічним працівникам ДНЗ ясла-садок «Казка» за сумлінну  працю і зразкове  виконання службових обов’язків на 2017 рік.

18.  Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям на 2017 рік.

19.  Про затвердження штатного розпису Стрижавського будинку культури на 2017 рік.

20.  Про встановлення директору Стрижавського будинку культури надбавки на 2017 рік.

21. Про затвердження Положення про преміювання працівників Стрижавського будинку культури на 2017 рік.

22.  Про затвердження Положення про використання коштів резервного фонду бюджету Стрижавської селищної ради.

23.  Про селищний бюджет на 2017 рік.

24.  Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати засуджені покарання у вигляді громадських робіт на 2017 рік.

25.  Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення  у  вигляді  громадських робіт на 2017 рік.

26.  Про розгляд листа начальника відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації №589 від 23.11.2016 року.

27.  Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання доходів селищного бюджету, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів у 2017 році.

28.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. ЗінецьЛідії Миколаївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. М.Озерного,3в межах населенного пункту смт Стрижавка.

29.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Токарчук Наталії Григорівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Михайлівська (Щорса),12 в межах населенного пункту смт Стрижавка.

30.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колос Василя Івановича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Київській,23 в межах населенного пункту смт Стрижавка.

31.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гмиря Андрія Вікторовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Михайлівській,47 в межах населенного пункту смт Стрижавка.

32.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сичука Костянтина Івановича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Ломоносова,5 в межах населенного пункту смт Стрижавка.

33.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельника Олексія Олександровича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Колгоспній,89 в межах населенного пункту смт Стрижавка.

34.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельноїділянки в натурі (на місцевості) гр. Чумак Лідії Омелянівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Л Українки,22ав межах населенного пункту смт Стрижавка.

35.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ярошевського Сергія Михайловича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Незалежності,17 в межах населенного пункту смт Стрижавка.

36.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ліцького Василя Олексійовича, Гайдей Юлії Василівни, Ліцької Олександри Василівни на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

37.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ягнич Сергія Миколайовича на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

38.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Христинич Ірини Яківни на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

39.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Сторожук Тетяни Борисівни, Сторожук Анатолія Леонідовича на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

40.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Кобизькій Ользі Дмитрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

41.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Токар Ніні Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

42.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Мельника Григорія Миколайовича на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

43.  Про розгляд заяви гр. Василюк Людмили Антонівни, Могилюк Галини
Антонівни.

44.  Про розгляд заяви гр. Медведського Віталія Ігоровича.

45.  Про розгляд заяви гр. Цимбал Ігоря Олексійовича.

46.  Про розгляд заяви гр. Сивака Юрія Михайловича.

47.  Про розгляд заяви гр. Круткевича Володимира Івановича.

48.  Про розгляд заяви гр. Ковальова Вадима Васильовича.

49.  Про розгляд заяви гр.Гороховської Галини Григорівни.

 

 

 

 

 

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж