20 сесія 7 скликання 29.03.17

                                                     ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

  29 березня 2017 р.                                                        20 сесія 7 скликання

 

1.Про звіт директора КП «Турбота» Білоконя М.М. про роботу підприємства за 2016 рік.  

2.Про звіт голови постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання земельних ресурсі, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу Беспалька В.Д. про роботу комісії за 2016 рік.

3.Про звіт голови постійної комісії селищної ради з питань соціального захисту населення, законності, правопорядку та депутатської діяльності Олійника А.М. про роботу комісії за 2016 рік.

4.Про звіт голови постійної комісії селищної ради з питань молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти та культури Ксенчина С.Д. про роботу комісії за 2016 рік.

5.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №6 Простакової Любові  Анатоліівни про роботу за 2016 рік.

6.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №7 Ковальчука Ростислава Анатолійовича про роботу за 2016 рік.

7.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №8 Чижика Михайла Вікторовича про роботу за 2016 рік.

8.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №9 Сороки Леоніда Михайловича про роботу за 2016 рік.

9.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №10 Захаревича Миколи Михайловича про роботу за 2016 рік.

10.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №11 Беспалька Валерія Дмитровича про роботу за 2016 рік.

11.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №12 Олійника Андрія Миколайовича про роботу за 2016 рік.

12.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №13 Гуменюк Катерини Сергіївни про роботу за 2016 рік.

13.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №14 Медведської Валентини Василівни про роботу за 2016 рік.

14.Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №15 Карнаух Тетяни Василівни про роботу за 2016 рік.

15.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Стадіонна в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

16.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Коцюбинського в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

17.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Михайлівській в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

18.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Михайлівському в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

19.Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво вуличного мультифункціонального майданчика контейнерного типу біля «НВЗ ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка» по вулиці 40-річчя Перемоги,3 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

20.Про внесення змін до рішення 18 сесії 7скликання від 25 січня № 8 " Про виготовлення проектно-кошторисної документації " Капітальний ремонт вуличного освітлення вулиці Туристична в смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

21.Про затвердження  проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення вулиці Туристична в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

22.Про затвердження звіту про незалежну оцінку екскаватора.

23.Про внесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року " Про селищний бюджет на 2017 рік"

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Собко Тетяні Василівні для  ведення особистого селянського господарства по вул. Мічуріна в межах населеного пункту смт Стрижавка.

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білошкурському Миколі Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Лугова,45 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капшук Марії Володимирівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка,225 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лавренюк Наталії Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Архітекторська,26 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Могилюк Галині Антонівні, Василюк Людмилі Антонівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка,54 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

29.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Урбанській Ганні Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова,26 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колівошко Володимиру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Мазепи,24 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

31.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Капшук Марії Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

32.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Лободі Ларисі Анатоліївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

33.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Остапенку Анатолію Григоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

34.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Сковрунській Надії Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

35.Про розгляд заяви гр. Хотонюка Володимира Віталійовича.

36.Про розгляд заяви гр. Мельника Дмитра Вячеславовича.

37.Про розгляд заяви гр. Брухаля Ігоря Петровича.

38.Про розгляд заяви гр. Брухаля Ігоря Петровича.

39.Про розгляд заяви гр. Брухаля Ігоря Петровича.

40.Про розгляд заяви гр. Мельника Сергія Васильовича.

41.Про розгляд заяв гр. Гаврилюка Ігоря Петровича.

42.Про розгляд заяв гр. Гаврилюка Ігоря Петровича.

43.Про розгляд заяв гр. Гаврилюка Ігоря Петровича.

44.Про розгляд заяви гр. Сабатовського Віталія Андрійовича.

45.Про внесення змін до рішення 11 сесії 21 скликання від 4 березня 1993 року «Про надання громадянам у постійне володіння земельних ділянок для індивідуального будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських споруд в смт. Стрижавка».

46.Про внесення змін до рішення №45 31 сесії 04 скликання від 29 листопада 2005 року Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

47.Про внесення змін до рішення №35 32 сесії 06 скликання від 21 лютого 2013 року «Про надання дозволу виконавчому комітету на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва (встановлення обладнання) дитячого ігрового майданчика та для будівництва і обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (спортивного майданчика)».

48.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП «Глорія – ВЛ».

49.Про затвердження договору оренди земельної ділянки гр. Ягнича Сергія Миколайовича.

     Враховуючи пропозицію постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету, включити до порядку денного наступні питання:

1. Про затвердження Правоохоронної програми на 2017-2018 роки в смт Стрижавка

2. Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету

3. Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету

4.Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного відділу поліції.

5.Про внесення змін та доповнень до рішення № 19 17 сесії 7 скликання від 21 грудня 2016 року " Про затвердження штатного розпису Стрижавського будинку культури на 2017 рік"

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж