23 сесія 7 скликання 29.06.17

29 червня 2017 року                                                         23 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про затвердження порядку денного  денного 23 сесії 7 скликання

1.        Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП № 306 вул. Василівка, Партизанська, Зелена, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

2.        Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП № 494 вул. Василівка, Партизанська, Зелена, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

3.        Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП № 494 вул. Підлісна, Партизанська, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

4.        Прозатвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП № 5 вул. Нова, Будівельна та пров. Будівельний, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

5.        Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 21.12.2016 року №2 «Про затвердження структури і штатного розпису виконавчого апарату Стрижавської селищної ради на 2017 рік».

6.        Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 21.12.2016 року №3 «Про упорядкування умов оплати праці працівників апарату селищної ради та її виконавчого комітету у 2017 році».

7.        Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 21.12.2016 року №5 «Про умови оплати праці селищного голови в 2017 році».

8.        Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 21.12.2016 року №6 «Про умови оплати праці заступника селищного голови в 2017 році».

9.        Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 21.12.2016 року №7 «Про умови оплати праці секретаря селищної ради в 2017 році».

10.    Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво артезіанської свердловини та мережі водопостачання вулиць Івана Піддубного, Заводська, Менделєєва, смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

11.    Про внесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

12.    Про затвердження звіту про результати списання з балансу селищної ради майна.

13.    Про продовження дії договору оренди майна, що належить до власності територіальної громади селища. (ДЮСШ «Десна»)

14.    Про продовження дії договору оренди майна, що належить до власності територіальної громади селища. (КП «Турбота»)

15.    Про продовження дії договору оренди майна, що належить до власності територіальної громади селища. (Стрижавська АЗПСМ)

16.    Про надання в оренду приміщення комунальної власності Стрижавської селищної ради. (Вінницька ЦРКЛ)

17.    Про надання в оренду майна, що належить до власності територіальної громади селища. (КЗ «ВРМЦПМСД»)

18.    Про розгляд листа начальника відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації  №269 від 22.05.2017 року.

19.    Протимчасове призупинення роботи ДНЗ ясла-садок «Казка».

20.    Про затвердження Положення про селищну Дошку Пошани «Кращі люди територіальної громади».

21.    Про затвердження Генерального плану та плану зонування території селища Славне.

22.    Про затвердження проекту реконструкції виробничо-складської бази ПП «Млинок» по вул. Приміська, 6Д в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

23.    Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП «Глорія – ВЛ».

24.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевчуку Олександру Степановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Кармелюка,6 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

25.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ластовляк Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору та для ведення особистого селянського господарства по вул. Алеї,53 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

26.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Остапенко Анатолію Григоровичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Гарника,44 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

27.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вальчуку Миколі  Володимировичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Приміська,12 кв.2 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

28.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Причепі Сергію Вікторовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  та ведення особистого селянського господарства  по пров. Будівельний,6  в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

29.    Про розгляд  заяви гр. Точицької Галини Олексіївни.

30.    Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на не конкурентних засадах.

31.    Про розгляд заяви гр. Печериці Ганни Володимирівни.

32.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Костик Ірині Валеріївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

33.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Олійнику Володимиру Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

34.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Панасюк Галині Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

35.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Панасюк Галині Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

36.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гончарук Ганні Михайлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

37.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Мисаку Віктору Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

38.    Про розгляд питання гр. Колєснік Олені Григорівні стосовно надання дозволу гр. Дідуху Володимиру Дмитровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

39.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.гр. Сороці Ользі Федорівні, Сороці Андрію Анатолійовичу, Кушнір Світлані Анатоліївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

40.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ніколаєву Олексію Олексійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

41.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Панасюк Вірі Миколаївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

42.    Про розгляд заяви гр.  Якімцева Василя Васильовича.

43.    Про розгляд  заяви гр. Вирвихвоста Володимира Володимировича.

44.    Про розгляд  заяви гр. Вирвихвоста Володимира Володимировича.

45.    Про розгляд заяви гр. Кавуна Віктора Васильовича.

46.    Про розгляд заяви гр. Чижика Василя Сергійовича.

47.    Про розгляд заяви  гр. Чижика Василя Сергійовича.

48.    Про розгляд заяви  гр. Прохорчука Антона Валерійовича.

49.    Про розгляд заяви  гр. Турлюка Артура Володимировича.

50.    Про розгляд заяви гр. Ковальчука Віталія Вікторовича.

51.    Про розгляд заяви  гр. Стека Віталія Андрійовича.

52.    Про розгляд заяви гр. Мазуренко Володимира Петровича.

53.    Про розгляд заяви гр. Фіберга Олега Миколайовича.

54. Про замовлення незалежної технічної експертизи виконаних робіт згідно проектно- кошторисної документації по капітальному  ремонту дорожнього покриття доріг вулиць Санаторна, Коцюбинського, Михайлівська та провулку Михайлівського в смт Стрижавка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж