03 липня 2017 року                                                                 25 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про порядок денний 25 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 03.08.2017 р.

1.        Про звіт завідуючої ДНЗ ясла-садок «Казка» Снігур Л.І. про роботу закладу за навчальний 2016-2017 рік.

2.        Про затвердження договорів, підписаних селищним головою у міжсесійний період.

3.        Про затвердження рішень виконавчого комітетута розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період про виділення коштів за 2-й квартал 2017 року.

4.        Про взяття на баланс доріг, що знаходяться Стрижавської селищної ради.

5.        Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги О-02-11-06 «Брусленів-Стрижавка» вибірково в межах населеного пункту смт Стрижавка».

6.        Про виділення коштів на виконання робіт по утриманню дороги загального користування в межах селища Стрижавка.

7.        Про надання в оренду приміщення комунальної власності Стрижавської селищної ради. (Вінницька ЦРКЛ)

8.        Про внесення змін до 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

9.        Про втрату чинності рішення №54 23 сесії 7 скликання від 29.06.2017 року Стрижавської селищної ради.

10.  Про надання відпустки селищному голові Короленко Т.А.

11.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторожука Анатолія Леонідовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Дачна,3 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

12.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шепарської Ніни Олександрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Мічуріна,15 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

13.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Тищенко Тетяни Олексіївни, Тищенко Віктора Вячеславовича, Тищенко Миколи Вячеславовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Колгоспна,40 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

14.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ксенчина Володимира Никифоровича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка, 117 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

15.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бавулі Валерію Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.гр. Біляєвій Світлані Петрівні, Масленіковій Тамарі Йосипівні,Колебакіній Людмилі Геннадіївні, Луценко Ірині Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.гр. Панасюк Людмили Олександрівни, Ходак Ірини Миколаївни, Ходак Сергія Васильовича на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

18.    Про розгляд заяви гр. Патлусової Галини Дмитрівни.

19.    Про розгляд заяви гр. гр. Тищенко Тетяни Олексіївни, Тищенко Віктора Вячеславовича, Тищенко Миколи Вячеславовича.

20.    Про розгляд заяви гр. Шепарської Ніни Олександрівни.

21.    Про розгляд заяви гр. Ковальчук Алли Станіславівни.

22.    Про розгляд заяви гр. Ковальчук Людмили Анатоліївни.

23.    Про розгляд заяви гр. Загорулько Віталія Володимировича.

24.    Про розгляд заяви гр. Плахотнюка Ігоря Вікторовича.

25.    Про розгляд заяви гр. Тімченко Сергія Вікторовича.

26.    Про розгляд заяви гр.  Якімцева Василя Васильовича.

27.    Про надання дозволу на знесення деревини.

 

 

Враховуючи пропозицію постійної комісії селищної ради з питань соціально – економічного розвитку, фінансів та бюджету і з питань раціонального використання земельних ресурсі, охорони навколишнього середовища та агропромислового комплексу, включити до порядку денного питання:

 

1.      Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гончарук Олені Дмитрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

2.      Про надання дозволу на укладання договорів про встановлення земельного сервітуту.

 

 

 

Селищний голова                                                 Т.А. Короленко

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж