28 сесія 7 склик 03.10.17

03 жовтня 2017 року                                                               28 сесія 7 скликання

 

Про порядок денний 28 сесії 7 скликання Стрижавської селищної ради від 03 жовтня 2017 року

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по 1-му провул.Алеївсмт.Стрижавка,Вінницького району, Вінницької області».

2.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по 2-му провулку Алеївсмт.Стрижавка,Вінницького району, Вінницької області».

3.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по тупікуАлеївсмт.Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

4.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Колгоспна, смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

5. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці 1-ша Польова, смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області»

6.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по реконструкції берегозакріплювальних споруд з очисткою русла річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодороги Вінниця-Калинівка протяжністю 900м в межах смт.Стрижавка,Вінницького району,Вінницької області.

7. Про надання дозволу на придбання костюмів для Стрижавського будинку культури.

8. Про розгляд заяви ПП Карнаух Тетяни Василівни.

9. Прозатвердження штатного розпису Дошкільного навчального закладу ясла-садок «Казка».

10. Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету.

11. Провнесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

12.Про затвердження переліку об’єктів комунального майна, яке передається в оренду на конкурсних засадах

13.      Провнесення змін до рішення 19сесії 7 скликання від 22 лютого2017року «Про виготовленняпроектно-кошторисної документації «Реконструкція покрівлі ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул.Приміська,15 всмт.Стрижавка,Вінницького району, Вінницької області».

14. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Сорока Л.М.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Педоренко Надії Анатоліївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Чкалова,54а в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пінкевич Ольги Павлівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення  особистого селянського господарства по вул. Київська,108 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дудник Олені Вячеславівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення  особистого селянського господарства по вул. Польова,7 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Токарчука Дмитра Миколайовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення  особистого селянського господарства по вул. Михайлівська (Щорса),12 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сковрунської Надії Іванівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. Стадіонна,57 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

20.Про внесення змін в рішення 14 сесії 21 скликання Стрижавської селищної ради від 01 квітня 1994 року.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Студілко Галини Леонтіївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення  особистого селянського господарства по вул. Польова,17 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

22. Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ніколенко Валентині Іванівні  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бавули Валерія Володимировича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  по вул. тупик Шевченка,7 кв.2 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

24.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Комарницькій Катерині Анатоліївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

25. Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Прокоф’євій Лідії Антонівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

26. Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Михайлюку Євгенію Миколайовичу, Михайлюк Євгенії Федорівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

27.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ночвай Руслану Петровичу, Ночвай Ігорю Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

28.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Григор’єву Володимиру Анатолійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

29.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Хлівняку Анатолію Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

30.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Щириці Катерині Вікторівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

31. Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Королю Сергію Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

32. Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Братущик Олесі Василівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

33.Про розгляд  листа  комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

34. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Маслієву Валентину Вікторовичу.

35.Про розгляд заяви гр. Татаріна Олега Павловича.

36. Про розгляд заяви гр. Смакоти Вячеслава Леонідовича.

37. Про розгляд заяви гр. Панкова Владислава Володимировича.

38. Про розгляд заяви гр. Ящука Андрія Миколайовича.

39. Про розгляд заяви гр. Кушніра Олексія Миколайовича.

40.Про розгляд заяви гр. Мельника Артура Миколайовича.

41. Про розгляд заяви гр. Кратюка Михайла Михайловича.

42. Про розгляд заяви гр. Попеско Олександра Вікторович.

43. Про розгляд заяви гр. Бобіка Олександра Дмитровича.

44. Про розгляд заяви гр. Бершадського Романа Олександровича.

45. Про розгляд заяви гр. Поліщука Володимира Володимировича.

46. Про надання дозволу на знесення деревини.

 

 

 

Секретар селищної ради                                               В.В. Медведська

 

 

 

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж