29 сесія 7 склик 15.11.17

15 листопада 2017 року                                                                               29 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

Про порядок денний 29 сесії 7 скликання Стрижавської селищної ради від 15 листопада 2017 року.

1.        Про затвердження звіту по виконанню селищного бюджету за 9 місяців 2017 року.

2.        Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови, підписаних у міжсесійний період.

3.        Про затвердження договорів, підписаних селищним головою у міжсесійний період.

4.        Про внесення змін до рішення 15 сесії 7 скликання від 23 листопада 2016 року №23 «Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку селища у 2016 році та затвердження відповідної Програми на 2017 рік».

5.        Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету. (Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

6.        Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету. (НВЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка»)

7.        Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету. (НВЗ «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка»)

8.        Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету. (ДЮСШ «Десна»)

9.        Про надання чергової відпустки селищного голови Короленко Т.А.

10.    Про преміювання селищного голови Короленко Т.А. до Дня органів місцевого самоврядування.

11.    Про преміювання заступника селищного голови Гусака І.О. до Дня органів місцевого самоврядування.

12.    Про преміювання секретаря селищної ради Медведської В.В. до Дня органів місцевого самоврядування.

13.    Про погодження штатного розпису КП «Турбота».

14.    Про надання дозволу на придбання сміттєвозу.

15.    Про надання дозволу на придбання меблів.

16.     Про преміювання директора Стрижавського будинку культури Вільгуса В.С.

17.    Про внесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

18.    Про вгненсення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудння 2016 року " Про селищний бюджет на 2017 рік"

19.    Про план роботи Стрижавської селищної ради 7скликання на 2018рік.

20.    Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади Стрижавської селищної радиу 2017 році та затвердження відповідної Програми на 2018 рік.

21.    Про затвердження Програми «Виконання власних повноважень, покладених на виконавчий комітет Стрижавської селищної ради на 2018 рік».

22.    Про затвердження Програми «Розвиток житлово-комунального господарства та благоустрій території Стрижавської селищної ради на 2018 рік».

23.    Про затвердження Програми «Соціальний захист населення в 2018 році».

24.    Про затвердження Програми «Охорона навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2018 рік».

25.    Про затвердження Програми «Молодь за здоровий спосіб життя на 2018 рік».

26.    Про затвердженняПрограми  «Підтримка учасників антитерористичної операції в східних областях України на 2018 рік».

27.    Про затвердження Програми «Проведення культурно-освітніх заходів у селищі в 2018 році».

28.    Про затвердження Програми «Сприяння створення та підтримки функціонування об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на 2018 рік».

29.    Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

30.    Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Криловській Євгенії Василівні.

31.    Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Сорока Леоніду Михайловичу.

32.  Подаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Сорока Леоніду Михайловичу.

33.    Про розгляд листа ПП «Агрофірма Батьківщина» та Бондарука І.О.

34.    Про розгляд  листа  комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

35.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради для будівництва і обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (спортивний майданчик) із земель не наданих у власність або постійне користування смт. Стрижавка по вул. Санаторна б/н Вінницького району Вінницької області.

36.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Інякіна Олексія Володимировича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по провул. Польовому, 6а в межах населеного пункту смт Стрижавка.

37.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лободюк Ніни Андріївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Колгоспна,49 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

38.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гнатюк Ольги Володимирівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сонячна,39 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

39.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Герасименко Віри Василівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченка, 22 кв.4 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

40.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гоцалюк Лариси Григорівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Панаса Мирного, 11 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

41.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Очеретної Любові Леонідівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Київська,168 та для ведення особистого селянського господарства по вул. І.Піддубного, б/н в межах населеного пункту смт Стрижавка.

42.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гончарук Ганни Михайлівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Кармелюка,53 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

43.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панасюк Галини Володимирівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. 40-річчя Перемоги,56 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

44.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Чернега Галині Михайлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

45.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Дорощук Олександру Олександровичу та гр. Дорощук Руслану Олександровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

46.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Грибіник Людмилі Василівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

47.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Грибіник Геннадію Івановичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

48.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Колесник Олексію Олексійовичу та гр. Колесник Вячеславу Олексійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

49.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Чижик Анні Сергіївні  та Глухман Олені Сергіївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

 

50.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Воронюк Олені Олексіївні та гр. Гальчевському Сергію Олексійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

51.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Воронюк Олені Олексіївні та гр. Гальчевському Сергію Олексійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

52.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Романенко Ганні Феофанівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

53.    Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Манзюк Дмитру Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

54.    Про розгляд заяви гр. Дорож Тамари Іванівни.

55.    Про розгляд заяви гр. Гончарук Ганни Михайлівни.

56.    Про розгляд заяви гр. Семененко Рідіни Петрівни.

57.    Про розгляд заяви гр. Панасюк Віри Миколаївни.

58.    Про розгляд заяви гр.гр. Харченко Наталії Василівни, Шевчук Олени Олексіївни, Шевчука Дмитра Васильовича, Шевчука Василя Івановича.

59.    Про розгляд заяв гр. Ксенчина Володимира Никифоровича.

60.    Про розгляд заяви гр. Якімцева Олександра Васильовича.

61.    Про розгляд заяви гр. Якімцева Віталія Васильовича.

62.    Про надання дозволу на знесення деревини.

 

 

Селищний голова                                                 Т.А. Короленко

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж