30 сесія 7 скликання 22.12.17

22 грудня 2017 року                                                              30 сесія 7 скликання

Про порядок денний 30 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року.

1.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція скверу в районі житлового масиву «Агромаш» в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

2.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП 317 вул. 40-річчя Перемоги в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

3.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП 98 вул. 40-річчя Перемоги, вул. Дачна в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

4.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення від КТП 99 вул. Алеї в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

5.       Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція системи теплопостачання ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Алеї,54 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

6.       Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт даху ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Приміська,15 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

7.       Про затвердження протоколу конкурсної комісії по визначенню переможця конкурсу на оренду частини приміщення площею 19,1 м2 в приміщенні Стрижавської АЗПСМ за адресою: вул.40-річчя Перемоги, 6а, смт Стрижавка, від 17.11.2017 року.

8.       Про затвердження Програми «Поводження з тваринами та врегулювання чисельності безпритульних тварин в смт Стрижавка на 2018-2019 роки».

9.       Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин смт Стрижавка».

10.   Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям територіальної громади Стрижавської селищної ради на 2018 рік.

11.   Про надання згоди на укладання договорів селищним головою в міжсесійний період на 2018 рік.

12.   Про встановлення нормативу відрахування до селищного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунального підприємства «Турбота» у 2018 році.

13.   Про встановлення вартості харчування дітей та батьківської плати в дошкільному навчальному закладі ясла – садок «Казка» смт. Стрижавка на 2018 рік.

14.   Про затвердження лімітів виділення бензину для службових автомобілів на 2018 рік.

15.   Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого апарату Стрижавської селищної ради на 2018 рік.

16.   Про упорядкування умов оплати праці працівникам апарату селищної ради та її виконавчого комітету у 2018 році.

17.   Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату селищної ради та виконавчого комітету і робітників, зайнятих їх обслуговуванням на 2018 рік.

18.   Про умови оплати праці селищного голови в 2018 році.

19.   Про умови оплати праці заступника селищного голови в 2018 році.

20.   Про умови оплати праці секретаря селищної ради в 2018 році.

21.   Про затвердження  штатного розпису ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2018 рік.

22.   Про встановлення надбавки завідуючій ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2018 рік.

23.   Про затвердження Положення про преміювання педагогічних працівників ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2018 рік.

24.   Про затвердження Положення про преміювання працівників з числа обслуговуючого персоналу ДНЗ ясла-садок «Казка» на 2018 рік.

25.   Про затвердження Положення про порядок надання щорічної грошової  винагороди педагогічним працівникам ДНЗ ясла-садок «Казка» за сумлінну  працю і зразкове  виконання службових обов’язків на 2018 рік.

26.   Про затвердження штатного розпису Стрижавського будинку культури на 2018 рік.

27.   Про встановлення надбавки директору Стрижавського будинку культури  на 2018 рік.

28.   Про затвердження Положення про преміювання працівників Стрижавського будинку культури на 2018 рік.

29.   Про затвердження штатного розпису працівників Стрижавської місцевої пожежної команди на 2018 рік.

30.   Про встановлення надбавки начальнику Стрижавської місцевої пожежної команди на 2018 рік.

31.   Про затвердження Положення про преміювання працівників Стрижавської місцевої пожежної команди на 2018 рік.

32.   Про затвердження Положення про використання коштів резервного фонду бюджету Стрижавської селищної ради.

33.   Про розгляд листа начальника відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації №642 від 27.11.2017 року.

34.   Про селищний бюджет на 2018 рік.

35.   Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання доходів селищного бюджету, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів у 2018 році.

36.   Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати засуджені покарання у вигляді громадських робіт на 2018 рік.

37.   Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення  у виді громадських робіт на 2018 рік.

38.   Про розгляд заяви гр. Кожевнік Лідії Петрівни.

39.   Про розгляд заяви гр. Гриневича Миколи Івановича.

40.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Очеретному В’ячеславу Володимировичу для сінокосіння і випасання худоби із земель комунальної власності (землі не надані у власність або постійне користування) в межах населеного пункту смт. Стрижавка  Вінницького району Вінницької області.

41.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галузіна Романа Юрійовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Присадибній, 1а в межах населеного пункту смт Стрижавка.

42.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Комара Петра Григоровича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. П. Мирного,41 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

43.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Душевського Віктора Васильовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Л. Українки,42 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

44.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ніколаєва Олексія Олексійовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 9-го Травня, 4 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

45.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. гр. Букур Лесі Олександрівні, Ковальовій - Мимогляд Світлані Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

46.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Василюк Тетяні Петрівні  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

47.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Тішен Олені Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

48.   Про розгляд заяви гр. Галеєвої Ольги Журханівни.

49.   Про розгляд заяви гр. Душевського Віктора Васильовича.

50.   Про розгляд заяви гр. Фельбіер Світлани Валентинівни та гр. Філімонової Олени Олександрівни.

51.   Про розгляд заяви гр. Бондаренко Валентини Петрівни.

52.   Про розгляд заяви гр. Гороховської Галини Григорівни.

53.   Про розгляд заяви гр. Супригана Артема Борисовича.

 

 

 

Включити до порядку денного питання, запропоновані постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету:

 

1.     Про внесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

 

 

 

 

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж