34 сесія 7 скликання 23.05.18

23 травня 2018 року                                                               34 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.       Про затвердження порядку денного 34 сесії 7 скликання від 23 травня2018 року.

За основу

В цілому

2.       Про затвердження звіту по виконанню селищного бюджету за 1-й квартал 2018 року.

За основу

В цілому

3.       Про затвердження договорів, підписаних селищним головою у міжсесійний період за 1-й квартал 2018 року.

За основу

В цілому

4.       Про затвердження рішень виконавчого комітетута розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період про виділення коштів за 1-й квартал 2018 року. 

За основу

В цілому

5.       Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю фізичних та юридичних осіб.

За основу

В цілому

6.       Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

За основу

В цілому

7.       Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 22 лютого 2016 року №24 «Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах»

За основу

В цілому                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

8.       Про затвердження Положення про управителя багатоквартирним будинком (будинками) та Типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком (будинками) у житлових масивах «СВК» та «Агромаш» в смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

За основу               За основу

В цілому                В цілому

9.       Про затвердження складу конкурсної комісії та Положення про конкурсну комісію по проведенню конкурсу з визначення управителя для багатоквартирних будинків у житлових масивах «СВК» та «Агромаш» в смт. Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області.

За основу

В цілому

10.   Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво міні-футбольного поля з штучним покриттям по вул. Київськійв смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

За основу

В цілому

11.   Про затвердженняпроектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по 1-му провулку Садовому в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

За основу

В цілому

12.   Про затвердженняпроектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по 2-му провулку Садовому в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

За основу

В цілому

13.   Про затвердженняпроектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Будівельному в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області». 

За основу

В цілому

14.   Про затвердженняпроектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Гарника в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

За основу

В цілому

15.   Про наданнядозволу на розробкупроектно-кошторисної документаціїпо очистці від мулових наносів річки Південний Буг в межах Стрижавської селищної ради – капітальн6ий ремонт.

За основу

В цілому

16.   Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Ломоносова і Зарічна в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

За основу

В цілому

17.   Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво дитячого культурно-оздоровчого майданчика в житловому масиві «СВК» по вулиці Алеї в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

За основу

В цілому

18.   Про затвердження Програми розвитку громадської організації «СПОРТМІКСС» на 2018-2020 роки.

За основу

В цілому

19.   Про надання фінансової підтримки громадській організації «СПОРТМІКСС» на придбання спортивного інвентаря та форми.

За основу

В цілому

20.   Про надання фінансової підтримкиКП «Турбота»Стрижавської селищної ради.

За основу

В цілому

21.   Про передачу субвенції з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету.

За основу

В цілому

22.   Про передачу до Вінницького обласного бюджету на участь у спів фінансуванні виготовлення проектно-кошторисної документації «Очистка від мулових наносів р. Південний Буг в межах Стрижавської селищної ради – капітальн6ий ремонт».

За основу

В цілому

23.   Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання від 22.12.2017 року №15 «Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого апарату Стрижавської селищної ради на 2018 рік».

За основу

В цілому

24.  Про внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання від 15 листопада 2017 року № 24 " П ро затвердження Програми " Охорона навеолишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2018 рік"

За основу

В цілому

 

25.Про внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання від 15 листопада 2017 року № 20 " П ро стан виконання Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади Стрижавської селищної ради у 2017 році та затвердження відповідної Програми на 2018 рік"

За основу

В цілому

26.Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання № 34 «Про селищний бюджет на 2018рік».

За основу

В цілому

27.  Про тимчасове призупинення роботи ДНЗ ясла- садок " Казка"

За основу

В цілому

28.Про розгляд листа головного лікаря Вінницької ЦРКЛ від 27.03.2018 року №259.

За основу

В цілому

29.   Пророзгляд заяви ПП Карнаух Тетяни Василівни.

За основу

В цілому

30.   Про затвердження договору про сплату ЖБК «Затишна фазенда 2» пайової участі у розвитку інфраструктури.

За основу

В цілому

31.   Про розгляд листа комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»

За основу

В цілому

32.   Про присвоєння проїзду в мікрорайоні «Подоли» статусу вулиці  смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

33.   Про вільну земельну  ділянку несільськогосподарського призначення комунальної власності та /або прав  на неї, яка виставляється на земельні торги  продажу права оренди  окремим лотом в межах населеного пункту Стрижавської  селищної ради.

За основу

В цілому

34.   Про резервування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва учасникам АТО.

За основу

В цілому

35.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. гр. Вокуєву Олегу Григоровичу, Сьомак Віолеті Єгорівні, Обертун Олені Єгорівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

36.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Романюк Наталії Василівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

37.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Крамару Андрію Андрійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

38.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Яковець Олені Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

39.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Чернишу Юрію Миколайовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

40.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Комару Василю Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

41.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ковальчук Тамарі Яковлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

42.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. гр. Вольській Валентині Василівні, Смоляку Володимиру Валентиновичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

43.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Степанюк Ларисі Борисівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

44.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Фрасинюк Олесі Миколаївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

45.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ошовській Олександрі Архипівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

46.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Кожевнік Лідії Петрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

47.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.гр. Крот Надії Олександрівни, Руденко Ірини Вікторівни на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

За основу

В цілому

48.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ксенчин Галині Степанівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

49.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Богатчуку Володимиру Віталійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

50.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гольховій Ларисі Петрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

51.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Табачній Надії Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

52.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Мельнику Василю Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

За основу

В цілому

53.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левицького Олега Петровича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Дачній №77 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу      В цілому

В цілому

54.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щириці Катерини Вікторівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по 1-му провулку Київському №4 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

55.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мусієнко Ганни Іванівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Колгоспній №9 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

56.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Севастьянової Валентини Іванівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вулиці Зарічній №68 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

57.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грибіника Геннадія Івановича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  вул. Кармелюка №47 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

58.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козицького Віталія Ярославовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд вул. Довженка №10 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

59.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляшко Ірині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Колгоспній №43 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

60.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Грибіник Людмили Василівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  вул. Кармелюка №45 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

61.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Меркулової Валентини Феодосіївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Першотравневій №42 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

62.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербатюк Оксани Сергіївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по провулку Першотравневневому №9  в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

63.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Біляєвої Світлани Петрівни, Масленікової Тамари Йосипівни, Луценко Ірини Володимирівни, Колебакіної Людмили Геннадіївни, Шевчука Василя Івановича, Шевчук Олени Олексіївни, Харченко Наталії Василівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Молодіжній №6 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

64.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Ковальової-Мимогляд Світлани Іванівни, Букур Лесі Олександрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вулиці П.Мирного №48 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

65.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Тисовської Надії Борисівни, Тисовської Наталії Феліксівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вулиці 40-річчя Перемоги №66 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу

В цілому

66.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глухівського Григорія  Семеновича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вулиці Кармелюка №16  в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

За основу           За основу

В цілому            В цілому

67.   Про розгляд заяви ТОВ  «Торговий дім» ТВМ.

За основу

В цілому

68.   Про розгляд заяви гр. Пастушенко Мирослава Володимировича.

За основу

В цілому

69.   Про розгляд заяви гр. Шапельського Валерія Станіславовича.

За основу

В цілому

70.   Про розгляд заяви гр. Шапельського Валерія Станіславовича.

За основу

В цілому

71.   Про розгляд заяви гр. Гнатюка Вадима Вікторовича.

За основу

В цілому

72.   Про розгляд заяви гр. Постоловського Максима Ігоровича.

За основу

В цілому

73.   Про розгляд заяви гр. Хитрик Оксани Федорівни.

За основу

В цілому

74.   Про розгляд заяви гр. Хитрик Оксани Федорівни

За основу

В цілому

75.   Про розгляд заяви гр. Гонтара Віктора Володимировича.

За основу           В цілому

В цілому

76.   Про розгляд заяви гр. Григор’єва Володимира Анатолійовича

За основу

В цілому

77.   Про розгляд заяви гр. Макєєвої Антоніни Гнатівни.

За основу

В цілому

78.   Про розгляд заяви гр. Пірняк Альони Василівни.

За основу

В цілому

79.   Про розгляд заяви гр. Пірняка Володимира Миколайовича.

За основу

В цілому

80.   Про розгляд заяви гр. Прохорчук Наталії Вікторівни.

За основу

В цілому

81.   Про внесення змін до рішення 32 сесії 7 скликання від 14 березня 2018 року №21 «Про розгляд листа ЖБК «Затишна фазенда 2».

За основу

В цілому

82. Про надання дозволу на знесення деревини

За основу

В цілому

 

 

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж