13 сесія 07 скликання 27.10.16

13 сесія  7 скликання                                                        27 жовтня   2016 року 

 

Порядок денний:

 

1.      Просхвалення проекту рішення селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

2.      Про затвердження звіту по виконанню селищного бюджету за 9 місяців 2016 року.

3.      Про затвердження договорів, підписаних селищним головою у міжсесійний період.

4.      Про надання дозволу на придбання інтерактивного комплекту для ДНЗ ясла-садок «Казка».

5.      Про надання дозволу на придбання сміттєвозу.

6.      Пронадання в оренду приміщення комунальної власності Стрижавської селищної ради.

7.      Про звільнення від батьківської плати за ДНЗ ясла-садочок «Казка» дитину учасника бойових дій Кравчук Каріну Вікторівну.

8.  Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція електропостачання майстерні по вул. Приміська,6ш в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

9.  Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція дорожнього покриття по вулиці 9-го Травня в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

10.Про внесення змін до рішення 7 сесії 7 скликання від 29 березня 2016 року № 7 " Про виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію кналізаційної мережі ІІ -ї черги житлового масиву " Агромаш"

11.Про затвердження проектно-кошторисної документації " Реконструкція каналізаційної мережі житлового масиву " Агромаш" в смт Стрижавка Вінницького району, Вінницької області

12.Про звільнення від батьківської плати за ДНЗ ясла-садок " Казка" дитину учасника бойових дій Заболотну Діану Вадимівну

13.Про надання дозволу на придбання радіостанції для Стрижавської МПК

14.Про надання дозволу на придбання костюмів для Стрижавського будинку культури

15.Про надання додаткової відпустки селищному голові Короленко Т.А.

16.Про надання додаткової відпустки секретарю селищної ради Медведській В.В.

17.Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року «Про селищний бюджет на 2016 рік».

18.Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в Стрижавській селищній раді на період до 2020 року

19.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кашпрук Марії Михайлівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Будівельній 15 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

20.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коробко Анатолія Миколайовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Будівельній 15а в межах населеного пункту смт Стрижавка.

21.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслієва Валентина Вікторовича для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. 40-річчя Перемоги,№ 9а в межах населеного пункту смт Стрижавка.

22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж на земельну ділянку для будівництва та  обслуговування будівель ринкової інфрастуктури ТОВ фірма " Ластівка" по вул. 40 річчя Перемоги № 5б в межах населеного пункту смт Стрижавка.

23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горшеніна Геннадія Валерійовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережній 49 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дехтярука Олександра Миколайовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. 40-річчя Перемоги 58 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чижика Віктора Михайловича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по провул. Першотравневому 3 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійник Ірини Геннадіївни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Ясна 32 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

27.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Сторожуку Анатолію Леонідовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

28.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Медведському Віталію Ігоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

29.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Меркуловій Валентині Феодосіївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

30.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Остапенко Анатолію Григоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

31.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Мельнику Миколі Федоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

32.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Іщук Ірині Олександрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

33.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Задніпрянець Юлії Олександрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

34.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Жученко Федору Анатолійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

35.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Томашко Олександру Анатолійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

36.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Федун Марії Карпівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

            37.  Про розгляд заяви гр. Чаповського Сергія Григоровича.

38.  Про розгляд заяви гр. Чаповського В’ячеслава Сергійовича.

39.  Про розгляд заяв гр.гр. Медведського Віталія Ігоровича, Медведської Валентини Василівни та Коровій Таїсії Василівни.

40.  Про розгляд заяви гр. Олійник Ірини Геннадіївни.

41.  Про розгляд заяви гр. Мельника Олексія Олександровича.

42.  Про розгляд заяви голови ОСББ «Київська – 12А» гр. Маліновського І.В.

43.  Про розгляд заяв гр.гр. Василюк Людмили Антонівни та Могилюк Галини Антонівни.

44.  Про розгляд заяви гр. Баценко Романа Миколайовича.

45.  Про розгляд заяви гр. Баценко Романа Миколайовича.

46.  Про розгляд заяви гр. Смірнова Вячеслава Івановича.

            47.  Про розгляд заяви гр. Барабаша Андрія Віталійовича.

48.  Про розгляд заяви гр. Мельника Сергія Васильовича.

49.  Про затвердження тексту договору оренди земельної ділянки гр. Мусійчук Вікторії Степанівни.

50.   Про надання дозволу на знесення деревини.

51.  Про розгляд заяви гр. Шлапак Надії Василівни.

52.Про внесення змін до рішення № 16 3 сесії селищної ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року " Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку селища  у 2015 році та затвердження відповідної програми на 2016 рік"

53.Про розгляд листа директора ТОВ " Водпроект" № 16 від 19.10.2016 року

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж