голосування 9 сесія 7 скликання

1.Про затвердження складу тендерного комітету Стрижавської селищної ради та Положення про нього

2. Про затвердження допорогових закупівель

3.Пропозиція депутата селищної ради виборчого округу № 4 " встановити межу до 2 тис.грн. при укладанні договорів допорогових закупівель"

4.Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік та затвердження Порядків їх справляння

5.Про тимчасове призупинення роботи ДНЗ ясла - садок " Казка"

6.Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 27 січня 2016 року " Про виготовлення ПКД на встановлення блискавкозахисту в ДНЗ ясла- садок " Казка" по вул. Алеї ,58 в смт.Стрижавка Вінницького району, Вінницької області

7.Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 27 січня 2016 року " Про виготовлення ПКД на встановлення блискавкозахисту в ДНЗ ясла- садок " Казка" по вул. Приміська,15 в смт Стрижавка Вінницького району, Вінницької області

8.Про  виготовлення ПКД на капітальний ремонт " Утеплення будівлі  ДНЗ ясла- садок  " Казка"по вул. Алеї,58 в смт Стрижавка Вінницького району, Вінницької області"

9.Про виготовлення ПКД  на капітальний ремонт покрівлі буд.№ 16 СВК

10.Про виготовлення ПКД на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Короленка в смт.Стрижавка

11. иготовлення ПКД на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.1-й пров.Київський в смт.Стрижавка

12Про виготовлення ПКД на капітальний ремонт дорожнього покриття  по вул. Сонячна в смт. Стрижавка

13ро затвердження ПКД " Реконструкція вуличного освітлення від ТП № 454 вул.Гарника в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

14ро затвердження ПКД " Реконструкція вуличного освітлення від ТП № 118 вул.Гарника в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

15.о затвердження ПКД " Реконструкція вуличного освітлення від ТП № 297 вул.Зарічна, Ломоносова в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

16Про затвердження ПКД " Реконструкція вуличного освітлення  вул.Новосільська, М.Озерного в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

17Про затвердження ПКД " Реконструкція вуличного освітлення  вул.Стадіонна, Зарічна, Ломоносова, Чкалова, Сєдого в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

18Про затвердження ПКД " Реконструкція вуличного освітлення  вул.Олімпійська, Гарника, Паркова в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

19. Про виготовлення ПКД " Капітальний ремонт дорожного покриття по вул. Лугова в смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

20.Про  виготовлення ПКД на капітальний ремонт " Утеплення будівлі  ДНЗ ясла- садок  " Казка"по вул. Приміська ,15 в смт Стрижавка Вінницького району, Вінницької області"

21.Про внесенПро внесення змін та доповнень до рішення № 9 4 сесії селищної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року " Про затвердження структури та штатного розпису працівників виконавчого апарату селищної ради на 2016 рік"

22.Про внесенПро внесення змін та доповнень до рішення № 9 4 сесії селищної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року " Про затвердження структури та штатного розпису працівників виконавчого апарату селищної ради на 2016 рік"

23. Про надання відпустки селищному голові Короленко Таїсії Анатоліївні

24.Про надання дозволу на укладання цивільно-правової ігоди на надання послуг юридичного характеру

25. Про надання дозволу на розробку робочих проектів та виконання робіт з вогнезахисного обробляння дерев"яних поверхонь горощних покритів на об"єктах: будівля ДНЗ ясла -садок " Казка" по вул. Алеї,58 в смт.Стрижавка; будівля ДНЗ ясла - садок " Казка" по вул.Приміська,15 в смт Стрижавка"

26.Про надання дозволу на придбання костюмів для Стрижавського будинку культури

27.Про надання дозволу на складанняттехнічної документації із землеустрою щодо встановлення земельного сервітуту

28.Про надання дозволу на придбання електроної системи голосування " ВІЧЕ"

29.Про прийняття в комунальну власність квартири № 83 в житловому будинку № 8 по вул. Молодіжній в смт.Стрижавка

30. Про внесення змін та доповнень до рішення 17 сесії 6 скликання від 23,01,2012 року № 38 " Про підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади смт.Стрижавка"

31.Про надання в оренду приміщення комунальної власності

32.Про внесення змін та доповнень до рішення № 18 3 сесії селищної ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року " Про затвердження Програми " Виконання власних повноваженб покладених на виконавчий комітет Стрижавської селищної ради на 2016 рік"

33.Про внесення змін та доповнень до рішення № 24 3 сесії селищної ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року " Про затвердженгня Програми " Проведення культурно-освітніх заходів у селищі в 2016 році"

 34.Про внесення змін та доповнень до рішення № 16 3 сесії селищної ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року " Про стан виконання Програми  соціально- економічного розвитку селища у 2015 році та затвердження відповідної на 2016 рік"

35. Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року " Про селищний бюджет на 2016 рік"

36.Про звільнення від батьківської плати дитину учасника бойових дій Березовського Данила Олександровича

37.Про затвердження рішень виконавчого комітету та позпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період про виділення коштів

38.Про внесення змін та доповнень до рішень № 11 8 сесії 7 скликання від 27 квітня 2016 року " Про виготовлення ПКД " Реконструкція вуличного освітлення П.Мирного,Колгоспна в смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області"

39.Про внесення змін та доповнень до рішення № 13 8 сесії 7 скликання від 27 квітня 2016 року " Про виготовлення ПКД " Реконструкція дорожнього покриття по вулиці Набережна в смт.Стрижавка"

40.Про розгляд листа начальника відділу культури і туризму Вінницької районної адміністації № 248 від 17.05.2016 року.

41.Про надання дозволу  на придбання автомобіля

42.Про надання дозволу на передачу з балансу Стрижавської селищної ради житлового буд.№ 3 по вул. Молодіжній в смт.Стрижавка на баланс ОСББ " Молодіжна -3"

43.Про затвердження ПКД "Будівництво оздоровчого майданчика біля ДНЗ ясла - садок " Казка" по вул. Приміська.15 в смт. Стрижавка"

44.Про затвердження Статуту територіальної громади селища міського типу Стрижавка Вінницького району Вінницької області ( нова редакція)

45.Про звіт директора КП " Турбота" Очеретного І.А." Про господарську діяльність підприємства за 2015 рік та 1-й квартал 2016 року

46.Про розірвання контракту з директором КП " Турбота" Очеретним І.А.

47.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.Грибінник Ользі Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

48.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Мусійчук Вікторії Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по вул. Шевченка,142 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

49.Про розгляд заяви гр.Бабія Сергія Віталійовича

50.Про розгляд заяви гр.Драчука Володимира Івановича

51.Про розгляд заяви гр.Гончарука Дмитра Олексійовича

52.Про розгляд заяви гр.Сторожука Віталія Олександровича

53.Про розгляд заяви гр.Нагорнюка Дмитра Володимировича

54.Про розгляд заяви гр.Комара Віталія Анатолійовича

55.Про розгляд заяви гр.Буздиган Олена Миколайовича

56.Про розгляд заяви гр.Піковського Сергія Володимировича

57.Про розгляд заяви гр.Ванжули Петра Анатолійовича

58.Про розгляд заяви Дідика Михайла Васильовича

59.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.Січко Михайлу Михайловичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

60.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.Стахову Анатолію Івановичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

61.Про розгляд заяви Дідика Михайла Васильовича

62.Про розгляд заяви Очеретного В"ячеслава Володимировича

63.Про розгляд заяви Тарнавського Йосипа Леоновича

64. Про розгляд заяви гр.Олійник Ірини Геннадіївни

65.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.Галузіну Роману Юрійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

66.Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.Кашпрук Марії Михайлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

67.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Колібабчук Лариси Петрівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства по вул. Бугова,20 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

68.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Хруленку Івану Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по вул. Стадіонна,49а в межах населеного пункту смт.Стрижавка

69. Про розгляд клопотання Стрижавської ВК ( № 81)щодо звільнення від сплати земельного податку

70.Про розгляд листа ТОВ " Торговий дім " ТВМ" стосовно надання дозволу  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

71. Про розгляд заяви гр. Рабенчук - Королькевич Наталії Василівни

72.Про розгляд заяви гр. Присяжнюк Ірини Григорівни

73.Про розгляд заяви гр. Севастьянова Ігоря Степановича

74.Про розгляд заяви гр. Березовського Олександра Вікторовича

75.Про розгляд питаннч  стосовно надання дозволу гр.Арзамачцевій Зінаїді Валентинівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

76.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. гр.Прохорчука Максима Валерійовича, Єрьомкіна Володимира Петровича,Острецової Валентини Петрівни  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд( присадибна ділянка)  по вул. Шевченка,26 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

77.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Стьобалу Анатолію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) та для ведення  особистого селянського господарства  по вул. Київська,116 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

78.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Плахотнику Миколі Семеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) та для ведення  особистого селянського господарства  по вул. Першотравнева,58 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

79.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Ратушняк Ольги Іванівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) та для ведення  особистого селянського господарства  по вул. Коцюбинського,28 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

80.Про розгляд питаннч  стосовно надання дозволу гр.Дячеко Григорію Петровичу   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

81.Про розгляд питаннч  стосовно надання дозволу гр.Равіч Галині Петрівні, Гальцевій Евдокії Петрівні    на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

82.Про розгляд заяви гр. Демидюка Івана Вікторовича

83. Про рогзгляд заяви Кліманова Сергія Валерійовича

84.Про розгляд заяви гр. Севастьянової Марії Олексіївни

85.Про розгляд заяви ГР.Рябоконя Дмитра Анатолійовича

86.Про розгляд заяви гр.гр.Святенко Анастасії Максимівни, Свіятенко Андрія Вікторовича, Святенко Сергія Вікторовича

87.Про розгляд питання  стосовно надання дозволу гр.Бабій Ірині Вікторівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

88.Про затвердження технічної документації ії землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Свінціцького Олега Геннадійовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)   по вул. Ломоносова,24 в межах населеного пункту смт.Стрижавка

89.Про розгляд заяви ГР.Рябоконя Дмитра Анатолійовича

90.Про розгляд заяви ГР.Нікітіна Олександра Андрійовича

91.Про розгляд заяви ГР.Василенка Андрія Юрійовича

92.Про розгляд заяви ГР.Бабій Ігоря Вітольдовича

94.Про розгляд заяви ГР.Баценко Романа Миколайовича

95.Про розгляд заяви гр. Нагорної Оксани Віталіївни

96.Про видачу ордера на знесення деревини

97.Про  розгляд питання стосовно надання дозволу ПАТ " Укрттелеком" на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж