19 сесія 7 скл.22.02.17

22 лютого 2017 року                                                                19 сесія 7 скликання

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1.      Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №1 Мельник Олени Анатоліївни про роботу за 2016 рік.

2.      Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №2 Сабатовського Віталія Андрійовича про роботу за 2016 рік.

3.      Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №3 Заремби Валентина Олександровича про роботу за 2016 рік.

4.      Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №4 Милого Олександра Івановича про роботу за 2016 рік.

5.      Про звіт депутата селищної ради виборчий округ №5 Вишневського Івана Петровича про роботу за 2016 рік.

6.      Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період про виділення коштів за 2016 рік.

7.  Про затвердження переліку об’єктів комунального майна, яке передається в оренду на конкурсних засадах.

8.  Про Положення про депутатський фонд на виконання депутатських повноважень депутатами Стрижавської селищної ради щодо соціальної підтримки малозабезпечених верств населення.

9.  Про створення центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради.

10.  Про виготовлення  проектно-кошторисної документації «Реконструкція покрівлі ДНЗ ясла-садок «Казка» по вул. Приміська,15 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

11.  Про перерахунок проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту «Утеплення стін житлового будинку №3 в житловому містечку «СВК» в смт Стрижавка, вул. Алеї,3 Вінницького району, Вінницької області».    

12.  Про перерахунок проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту покрівлі даху житлового будинку №16 житлового масиву «СВК» в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».    

13.  Про перерахунок проектно-кошторисної документації по будівництву системи каналізації смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».    

14.  Про встановлення нормативу відрахування до бюджету селища Стрижавки частини чистого прибутку (доходу) комунального підприємства «Турбота» у 2017 році.

15.  Про затвердження лімітів виділення бензину для службового автомобіля на 2017 рік.

16.  Про внесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

17.  Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 23 червня 2016 року №30 «Про надання в оренду приміщення комунальної власності».                                                                       

18.  Про внесення змін до рішення 9 сесії 7 скликання від 23 червня 2016 року №3 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік та затвердження Порядків їх справляння». 

19.  Про внесення змін до рішення №19 17 сесії 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про затвердження штатного розпису Стрижавського будинку культури на 2017 рік».

20.  Про надання дозволу на участь у співфінансуванні заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, будівництво берегозакріплювальних споруд річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодороги Вінниця-Калинівка протяжністю 900 м в межах населеного пункту смт Стрижавка.

21.  Про надання дозволу на придбання комплекту сучасної звукопідсилюючої апаратури для Стрижавського будинку культури.

22.  Про виготовлення  проектно-кошторисної документації «Будівництво дитячого культурно-оздоровчого майданчика по вул. Грушевського в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

23.  Про виготовлення  проектно-кошторисної документації «Будівництво дитячого культурно-оздоровчого майданчика по 3-му пров. Київському №16 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

24.  Про внесення змін до рішення №39 17 сесії 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Сторожук ТетяніБорисівні, Сторожук АнатоліюЛеонідовичуна складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

25.  Про розгляд заяви гр. Акальмаза Миколи Івановича.

26.  Про розгляд заяви гр. Бородай Олександра Олександровича.

27.  Про розгляд заяви гр. Валькова Андрія Вікторовича.

28.  Про розгляд заяви гр. Поліщук Тетяни Анатоліївни.

29.  Про розгляд заяви гр. Педоренко Надії Анатоліївни.

30.  Про надання дозволу на знесення деревини.

31.  Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП «Глорія – ВЛ».

32.  Про погодження надання гірничого відводу ТОВ «Стрижавський граніт».

33.  Про затвердження договору оренди земельної ділянки гр. Маслієва Валентина Вікторовича.

34.  Про розгляд заяви гр. Печериці Володимира Яковича.

35.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Пелипенку Олександру Івановичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

36. Про затвердження технічної документації із землнустрою щодо встановлення меж земельної ділянки і натурі ( на місцевості) гр.Ягнич Сернія Миколайовича для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Молодіжна,7 А  в межах населеного пункту смт Стрижавка

37.Про звіт постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету Сидоренко Г.А. про роботу комісії за 2016 рік

 

 

Селищний голова                                                 Т.А. Короленко

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж