Про скл.черг.18сесії 7скл 25.01.17

Україна

Стрижавська селищна рада

Вінницького району Вінницької області

Розпорядження № 225

 

28 грудня 2016 року

смт. Стрижавка

 

Про  скликання  чергової сесії.

 

                 Скликати  чергову 18 сесію Стрижавської селищної ради 7 скликання                                                  25 січня   2017 року о  10.00 годині з питань: 

 

            Ви  запрошуєтеся  на  чергову 18 сесію Стрижавської селищної ради 7 скликання   25 січня  2017року о 10.00 годині з питань: 

 

1.      Про роботу виконавчого комітету Стрижавської селищної ради за 2016 рік.       

2.      Про затвердження звіту по виконанню селищного бюджету за 2016 рік.

3.      Про затвердження договорів, підписаних селищним головою у міжсесійний період.

4.      Про затвердження рішень виконавчого комітетута розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період про виділення коштів за 2016 рік. 

5.      Про звіт начальника Стрижавської МПК Трофіменкова В.В. про роботу за 2016 рік. 

6.      Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення вулиці Тиха в с. Славне, Вінницького району, Вінницької області».

7.      Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення вулиці Зоологічна в с.Славне, Вінницького району, Вінницької області».

8.      Про виготовлення  проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення вулиці Туристична в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

9.      Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення вулиці Нової в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

10.  Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення вулиці Будівельної та провулку Будівельного в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

11.  Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення вулиць Василівка, Підлісна в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

12.  Про виготовлення проектно-кошторисної документації  «Реконструкція вуличного освітлення вулиць Партизанська, Зелена в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

13.  Про виготовлення  проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці 40-річчя Перемоги в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

14.  Про виготовлення  проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Алеї в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області».

15.  Про затвердження експертного звіту про незалежну оцінку екскаватора, що знаходиться на балансі Стрижавської селищної ради.

16.  Про затвердження переліку об’єктів комунального майна, яке передається в оренду на конкурсних засадах.

17.  Про надання в оренду приміщення комунальної власності Стрижавської селищної ради.

18.  Про розгляд листа директора КП «Турбота» №3 від 06.01.2017 року.

             19.  Про затвердження Програми зайнятості Стрижавської селищної                      територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2017                рік. 

20.  Про затвердження Програми «Розвиток спортивного та традиційного УШУ в смт Стрижавка та граничних селах 2017- 2020 роки».

21.  Про затвердження Положення про депутатський фонд на 2017 рік.

22.  Про внесення змін до рішення 17 сесії селищної ради 7 скликання від 21 грудня 2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік ».

23.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іващенко Володимира Володимировича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ясна,2 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

24.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буценко Надії Павлівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Набережній,19 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

25.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гріщенко Олександра Петровича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Зарічна,42 в межах населеного пункту смт. Стрижавка.

26.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колівошко Володимира Васильовича  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Мазепи,24 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пенішкевича Сергія Васильовича  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Лісова,15 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

28.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дзигаленко Надії Федотівни для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Івана Франка,23 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

29.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гмирі Андрія Вікторовича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул.Михайлівська,47 в межах населеного пункту смт. Стрижавка

30.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бартош Валентині Леонтіївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

31.  Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр .Чернишу Юрію Миколайовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

32.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Сковрунській Надії Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

33.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Вальчуку Миколі Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

34.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Шепарській Ніні Олександрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

35.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Панасюк Людмилі Олександрівні, Ходаку Сергію Васильовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

36.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Пінкевич Ользі Павлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

37.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Кулакову Олександру Ігоровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

38.   Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ягничу Сергію Миколайовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

39.   Про розгляд заяви гр. Колієвського Олександра Васильовича.

40.   Про розгляд заяви гр. Черепані Ніни Олександрівни.

41.   Про розгляд заяви гр. Збавитель Наталії Ігорівни.

42.   Про розгляд заяви гр. Ярошевського Володимира Михайловича.

43.   Про розгляд листа Стрижавського дитячого будинку-інтернату.

44.   Про розгляд заяви гр. Нагорної Оксани Віталіївни.

45.  Про надання дозволу на знесення деревини.

46.   Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП «Глорія –ВЛ»

 

                     Селищний голова                                                   Т.А.Короленко

 

 

 

Голова селищної ради
Короленко Таїсія Анатоліївна
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж